• attorney-estate.jpg
  • criminal-lawyer.jpg

وکیل ملکی کرج

وکیل ملکی کرج

امور ملکی همیشه دارای مشکلات و دغدغه هایی برای خریداران، فروشندگان، مالکان و یا مستاجران بوده است. البته ابتدا به ساکن یک معامله ملکی اعم خرید فروش رهن و یا اجاره مشکل خاصی ندارد اگر کلیه موارد قانونی آن رعایت شود. ولی با این حال باز هم مواردی وجود دارد دارد که با صحبت و مذاکره حل و فصل نمی شود و نیاز به مشاوره حقوقی با وکیل ملکی میشود. وکیل ملکی در کرج منظور از وکیل پایه یک دادگستری می باشد که مجرب و کارآزموده و با تجربه در زمینه امور حقوقی مربوط به املاک و ساختمانهای مسکونی تجاری اداری صنعتی و یا کشاورزی می باشد.

فارغ از هرگونه مشکلی اگر افراد بتوانند قبل از وقوع یک مشکل حقوقی در زمینه ملک با وکیل ملکی در کرج که تخصص و تجربه لازم در این زمینه را دارد ، مشاوره حقوقی داشته باشد شاید مشکلات به حداقل برسد. وکیل متخصص ملکی در کرج از هر نظر در یک معامله می تواند همراه شما باشد و حتی در یک بحث جزئی مثل رهن و یا اجاره ملک با وکیل مشورت کنید قطعا با علم آگاهی بیشتر وارد معامله می شوید. جهت  تنظیم وقت مشاوره حقوقی با وکیل ملکی در تهران و شهرستانها با شمار دفتر وکالت در پایین صفحه تماس بگیرید.

 

09129401482

 

وکیل تخلیه ملک کرج

از قدیم الایام مشکلات بین مالک (موجر) و مستاجر وجود داشته خواهد داشت. و در مواردی پیش آمده که مستاجر به تعهدات مالی خویش که در خیلی موارد به اجاره بها مربوط میشود عمل نمیکنند و این اختلاف با صلح و سازش با وجود داور مرضی الطرفین به سازش نمی انجامید. و نیاز است وکیل تخلیه ملک کرج ورود کند و با ثبت دادخواست حکم تخلیه ملک را برای مالک دریافت نماید.

خیلی دلایل وجود دارد که شخص مالک از وکیل برای تخلیه ملک مسکونی اداری تجاری استیجاری بهره بگیرد. اما  بایستی نهایت دقت انجام گیرد وکیل تخلیه فوری عادی ملک باید شرایط مندرج در قرارداد بین مالک و مستاجر را ابتدا مطالعه کند. برای مشاوره حقوقی در زمینه تخلیه فوری و یا عادی ملک با گروه وکلای ما تماس بگیرید.

 

09129401482

 

وکیل خرید فروش ملک کرج

یکی از مهم ترین دغدغه های خریدار یک ملک مسکونی اداری تجاری یا صنعتی این است. که به دام کلاهبرداران در زمینه املاک و مستغلات نیافتند و بتوانند یک معامله درست و صحیح و بدون مشکل و استرس انجام دهند. وکیل خرید فروش ملک کرج می تواند یک همراه مطمئن برای شما باشد که بتوانید بصورت کاملا قانونی مالک واحدی باشید که خریداری کرده اید. حتی گاهی اوقات پیش آمده که یک شخص در خصوص رهن و اجاره یک ملک با وکیل پایه یک دادگستری که در زمینه ملکی اطلاعات حقوقی کامل داشته است مشاوره حقوقی گرفته است.

با وجود فراگیر شدن استفاده کلاهبرداران از خریداران و حتی فروشندگان واحدهای تجاری مسکونی اداری و صنعتی و البته رقم های کلانی که رد و بدل می شود داشتن وکیل کرج در جلسه خرید و نقل و انتقال ملک امری ضروری و لاینفک است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و تنظیم وقت مشاوره تماس بگیرید.

 

 وکیل الزام به تنظیم سند کرج

چنانچه یک ملک دارای سند رسمی باشد و در زمان معامله آن و تنظیم قرارداد قولنامه یا مبایعه نامه نحوه تنظیم سند رسمی و انتقال آن مشخص شده باشد خریدار با توجه به شرایط مذکور می تواند درخواست الزام به تنظیم سند رسمی نماید. این مطلب تفاسیر و شرایط و مراحل زیادی دارد و نمی توان گفت به همین سادگی انجام می گیرد. امکان دارد اشخاص عادی نتوانند این کار را به درستی و سریع انجام دهند و نیاز به فرد متخصص اینکار یعنی وکیل دادگستری داشته باشند.

وکیل برای الزام به تنظیم سند رسمی کرج زمانی مورد نیاز است که فروشنده از انتقال به موقع به هر دلیلی سرباز زند. آنگاه خریدار می تواند هم درخواست خسارت احتمالی نماید و هم درخواست الزام به تنظیم سند رسمی و به حق و حقوق خویش در دعاوی ملکی برسد. چنانچه نیاز دارید در این مورد بیشتر بدانید و با وکیل متخصص در زمینه ملک و املاک و الزام به تنظیم سند رسمی مشورت نمایید ، با شماره های دفتر وکالت ما تماس بگیرید.

 

09129401482

وکیل الزام به تحویل ملک کرج

گاهی پیش آمده که فروشنده پس از دریافت ثمن معامله ( کل آن یا بخشی از آن ) که در قولنامه و یا مبایعه نامه درج شده از تحویل ملک مسکونی ادارری تجاری و یا صنعتی سرباز می زند. و سعی دارد فرآیند تحویل ملک را به هر بهانه یا دلیلی به تاخیر بیاندازد.

برای اینکه بتواند حکم الزام به تحویل ملک را از دادگاه بگیرید لازم است تا اطلاعات حقوقی خویش را تقویت کرده و یا از وکیل پایه یک دادگستری مجرب و متخصص در زمینه ملک و املاک کمک بگیرید. توصیه می شود قبل از هر اقدامی از مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری خانم و یا آقا واقف به امور ملکی بهره مند شوید.

  

09129401482

0902620
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
این ماه
ماه قبل
کل بازدید
1192
1133
7852
7852
18241
23235
902620

پیش بینی امروز
2760


آی پی شما34.239.170.244